fbpx

BusinessTalk 

Nezávislá forma budování povědomí a autority v oboru.

Nejrychlejší cesta k vytvoření mediální pozornosti. Doručte lidem originální obsah a budujte povědomí o sobě, svých produktech a službách.

Platforma pro rozvoj vašeho byznysu

BusinessTalk - víceformátový obsahový kanál

 

BusinessTalk je víceformátový obsahový kanál.  Předejte odborný či vzdělávací obsah, zajistěte si vnímání své osoby jako autority ve vašem oboru.

Online médium s mnoha formáty

Rozhovory, upoutávky, video medailonky, LIVE rozhovory

BusinessTalk je víceformátové on-line médium, portál, přinášející v prvé řadě rozhovory s lidmi kolem nás. Jeho podstatou, nosnou myšlenkou je přinášet inspirativní příběhy, inspirativních lidí.

Můžete tak budovat svou značku pomoci PR formou rozhovoru či video medailonku. 

Byznys, podnikání a HR

Nezávislá forma budování povědomí a autority v oboru

Základní okruhy jsou byznys& podnikání a témata zaměřena na HR problematiku.  

Video-audio podcast dává mnoho výhod najednou. Díky obrazu si vás lidé spojí s vaším produktem či službou, stáváte se tváří své značky, zosobňujete obsah a to podporuje zapamatovatelnost. A hlavně vyvolává důvěru.

Tématům se meze nekladou

Rozhovory jsou postaveny na příběhu. Můžeme rozebrat i konkrétní témata

Řekněte o svém oboru, jak pomáháte ostatním lidem, firmám s vašim produktem? Připravím obsahovou strategii, vytvořím obsah a nasdílíme jej do sociálních sítích. Budu šířit sdělení o produktech, službách a doporučení vaší značky.

Váš příběh, vaše PR a váš podcast

Atraktivní a exkluzivní forma obsahu

Kolem nás je mnoho zajímavých a inspirativních lidí a přitom je nemusíme znát z televize, časopisů, dokonce ani ze sociálních sítích. Nemuseli jste o nich slyšet vůbec. Mají ovšem inspirativní příběh. Lidé, kteří se rozhodli pro něco, šli si za tím a věřili tomu, pro co se rozhodli.

Jaký je váš příběh? Sdělte jej ostatním!

Získejte pozornost. Být vidět znamená získávat pozornost

Zajistěte si mediální pozornost, doručujte lidem originální obsah a budujte povědomí o sobě, svých produktech a službách. Díky obsahu tak ohříváte své potenciální zákazníky. Připomínáte se jim. Je pak jednodušší jim prodat. Prodejte sami sebe díky rozhovorům v BusinessTalk.

Podcasty tvoří dnes nedílnou součást online marketingu. Investice do tohoto typu sdělení je záležitost na podporu brandu, budování vztahu se zákazníky, ale i upevnění důvěry v osobu a jeho produkty.

Je to atraktivní a exkluzivní forma obsahu. Zajistěte si mediální pozornost, doručujte lidem originální obsah a budujte povědomí o sobě, svých produktech a službách.

Napište mi >>>>>

0 of 350

Váháte nebo máte dotazy?

>
Success message!
Warning message!
Error message!