fbpx

BusinessTalk 

Nezávislá forma budování povědomí a autority v oboru.

Nejrychlejší cesta k vytvoření mediální pozornosti. Doručte lidem originální obsah a budujte povědomí o sobě, svých produktech a službách.

Platforma pro rozvoj vašeho byznysu

BusinessTalk - víceformátový obsahový kanál

 

BusinessTalk je víceformátový obsahový kanál.  Předejte odborný či vzdělávací obsah, zajistěte si vnímání své osoby jako autority ve vašem oboru.

Online médium s mnoha formáty

Rozhovory, upoutávky, video medailonky, LIVE rozhovory

BusinessTalk je víceformátové on-line médium, portál, přinášející v prvé řadě rozhovory s lidmi kolem nás. Jeho podstatou, nosnou myšlenkou je přinášet inspirativní příběhy, inspirativních lidí.

Můžete tak budovat svou značku pomoci PR formou rozhovoru či video medailonku. 

Hlavním rysem tohoto portálu je přinášet a přenášet rozhovory formou LIVE vysílání.

Byznys, podnikání a HR

Nezávislá forma budování povědomí a autority v oboru

Základní okruhy jsou byznys& podnikání a témata zaměřena na HR problematiku.  

Video-audio podcast dává mnoho výhod najednou. Díky obrazu si vás lidé spojí s vaším produktem či službou, stáváte se tváří své značky, zosobňujete obsah a to podporuje zapamatovatelnost. A hlavně vyvolává důvěru.

Tématům se meze nekladou

Rozhovory jsou postaveny na příběhu. Můžeme rozebrat i konkrétní témata

Řekněte o svém oboru, jak pomáháte ostatním lidem, firmám s vašim produktem? Připravím obsahovou strategii, vytvořím obsah a nasdílíme jej do sociálních sítích. Budu šířit sdělení o produktech, službách a doporučení vaší značky.

Váš příběh, vaše PR a váš podcast

Atraktivní a exkluzivní forma obsahu

Kolem nás je mnoho zajímavých a inspirativních lidí a přitom je nemusíme znát z televize, časopisů, dokonce ani ze sociálních sítích. Nemuseli jste o nich slyšet vůbec. Mají ovšem inspirativní příběh. Lidé, kteří se rozhodli pro něco, šli si za tím a věřili tomu, pro co se rozhodli.

Jaký je váš příběh? Sdělte jej ostatním!

Získejte pozornost. Být vidět znamená získávat pozornost

Zajistěte si mediální pozornost, doručujte lidem originální obsah a budujte povědomí o sobě, svých produktech a službách. Díky obsahu tak ohříváte své potenciální zákazníky. Připomínáte se jim. Je pak jednodušší jim prodat. Prodejte sami sebe díky rozhovorům v BusinessTalk.

Podcasty tvoří dnes nedílnou součást online marketingu. Investice do tohoto typu sdělení je záležitost na podporu brandu, budování vztahu se zákazníky, ale i upevnění důvěry v osobu a jeho produkty.

Je to atraktivní a exkluzivní forma obsahu. Zajistěte si mediální pozornost, doručujte lidem originální obsah a budujte povědomí o sobě, svých produktech a službách.

Napište mi >>>>>

0 of 350

Váháte nebo máte dotazy?

>