fbpx

Objevte, JAK využít LINKEDIN pro ROZVOJ vašeho BYZNYSU?

Obchodní, HR nebo PR kanál pro váš byznys. Generujte kontakty, jednání a posilujte svůj brand. LinkedIn je 5+1 online nástroj v jednom. Jak toho využít pro váš růst?

Insert Image

Platforma pro rozvoj vašeho byznysu

LinkedIn vám může generovat poptávky, klienty, ověřené dodavatele!

Už jste zřejmě slyšeli, že musíte optimalizovat profil, budovat síť, dělat obsah. Jsou to rady, jako když máte hlad a někdo vám řekne "najez se". Ale jak to jídlo uvařit?

Zde získáte krok za krokem návod, samostatné kapitoly, které vám jen neřeknou CO máte dělat, ale hlavně JAK to máte provést. A budete také vědět PROČ to dělat.

Máte to takto?

Váš profil ?

78%

Váš obsah na LinkedIn?

69%

Generování online schůzek?

64%
97%
lidí

Většina těch, kteří na LinkedIn jsou, a to je 97%, neví, proč tam jsou a jak LinkedIn využít. To je vaše šance uspět a být mezi 3% všech či 1% ve vašem průmyslu!

Proč využít tento návod?

Generování kontaktů

LinkedIn je ohromná databáze kontaktů. Kontaktů firem, lidí, vašich decision makerů. Vyhledejte ty správné kontakty pro vás.

Distribuce obsahu

Obsah, který ohřívá vaše kontakty. Je to místo, kde stále můžete komunikovat a šířit váš obsah, aniž byste museli investovat do reklamy.

Přímočará komunikace

Nekomunikujete přes prostředníky. Ale přímo s kontakty, které vy sami vyhodnotíte jako ty správné pro navázaní spojení. A co více, většina z nich je na tuto komunikaci připravena. 

Vlastní PR komunikace

Ať už se jedná o obchod, HR nebo marketing, komunikovat znamená získávat a udržovat pozornost. To pomáhá k ohřívání kontaktů a to zase k jednoduší přímočaré komunikaci s nimi.

Není čas ztrácet čast. Začněte s tímto návodem okamžitě 

Prodej Sám Sebe, své produkty, služby, najděte dodavatele, klienty na LinkedIn jako profesionál. 

Insert Video


Nastavte si aktivity krok za krokem

Proces. Tak se dá popsat 7 kapitol, která vás čekají. Každá kapitola znamená konkrétní aktivita v jednom celku

Chcete oslovit vaši cílovou skupinu? Ale co je nutno před tím udělat, než tak učiníte? 

Nezapomínejte ale na vaši vizitku, to je váš profil, co uvidí, když budete nejen navazovat spojení, ale i komunikovat vaším obsahem či zasílanými zprávami.

Pro firmy i jednotlivce

Ať jste malá firma, jednotlivec či velká korporace, všichni můžete na LinkedIn získat konverze neboli obchodní kontakty a zákazníky.

Online návod Jak Prodat Sám Sebe na LinkedIn je vytvořený tak, aby vás provázel krok za krokem bez ohledu na povahu vaší služby a produktu.

Cílem je, abyste LinkedIn využili k získání obchodních kontaktů, leadů, poptávek...

Soustřeďte se jen na to, co je podstatné

Nebojte se zbavit toho, co vám nefunguje a nepřináší prodej. 

Díky online kurzu Jak prodat sám sebe si dokážete vybrat jen ty online aktivity, které mají pro váš byznys největší užitek právě teď, a vše směřujte ideálně k maximální automatizaci. Nemusíte realizovat vše najednou, správné načasovaní je klíčové.

"

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

Co konkrétně získáte

Kapitola 1 - Jak vnímat LinkedIn, Jaký postup je při práci s LinkedInem a proč, optimalizace profilu a další

Kapitola 2 - vyhledávání na LinkedIn, spojení, filtry a klíčová slova

Andreas Holz - Developer

Anna Hoffman - UI Designer

Anna Hoffman - UI Designer

Anna Hoffman - UI Designer

Anna Hoffman - UI Designer

CO SI ZVOLÍTE?

bez konzultací

Jednoduše, rychle a efektivně sami krok za krokem. Dle vašich možností


11 890

,-

  • 7 kapitol
  • Video návody
  • 7 hodin tréninku
  • Nahrané obrazovky s ukázky

Jak vznikl tento kurz?

Postavte svůj online byznys díky tomuto kurzu. Od obsahu až po automatizaci.

Informace z kurzu vychází z dnešní situace v online prostředí. Firmy i jednotlivci vnímají sílící potřebu po digitalizaci svého byznysu, ale současně nemají dostatečné povědomí o všech možnostech, nástrojích a aktivitách, které mohou realizovat. Nejpoužívanější a nejúčinnější prodejní online aktivity jsem proto roztřídil a propojil s fázemi, které vycházejí z obchodních fází, a které jsou klíčové pro správné zavádění marketingových aktivit.

Jdete do toho? Je čas zaměřit se na růst a dělat online byznys jako profesionál.

Vstupne teď, využijte informace hned zítra

Získejte unikátní video obsah, ve kterém vám odhalím jednotlivé pilíře a oblasti online prodeje. 

Zaměříme se na tvorbu obsahu, reklamu nebo na to, jak a kde prodávat.  Také vám odhalím, jak na návštěvnost, budování důvěry, zákaznickou péči aj.  

Vše tak, aby to bylo pochopitelné a dokázali jste si díky kurzu své online aktivity propojit ve funkční celek. 

Doplňkové materiály vám pomohou s nastavením vlastních postupů a sladěním dílčích kroků. 

> > > > > 

Odesláním přijímáte Zásady ochrany osobních údajů (včetně používání souborů cookie a jiných technologií) a Všeobecné obchodní podmínky. Souhlasíte se zasíláním informací, týkající se mých aktivit a aktivit kolem online marketingu a prodeje.

Jak to vidí?

Co si o tom myslí ostatní?

“Davida můžu doporučit jako jednoho z největších odborníků na online marketing. Zdůraznit mohu ještě výborné byznys živé rozhovory, které nemají v Česku obdoby. Pokud chcete kreativitu a mnoho energie do svého podnikání, spolupracujte s Davidem!.”

Martin Kovalský

“S Davidem spolupracujeme několik let a můžu říct, že si ho nesmírně vážím za jeho profesionalitu, flexibilitu a přístup typu „nic není problém“. Na všech projektech, na kterých jsme společně pracovali vždy vše fungovalo v termínech, podle dohody a zároveň David přidal něco extra navíc. Vážím si ho jako člověka stejně jako byznys profesionála, se kterým velmi rád spolupracuji.”

Ondřej Smejkal

“S Davidem se známe již několik let a zcela upřímně si naši spolupráci nemohu vynachválit. David je nesmírně ochotný, hledá cesty, možnosti a řešení, jak pomáhat v rozvoji nejen svým klientům, ale také obchodním partnerům. Na Davidovi oceňuji především jeho komunikaci a profesionální přístup. Je to velký profík na techniku a živé rozhovory, neskutečný sympaťák a férový člověk. Líbí se mi též jeho názory a pohled na marketingovou komunikaci. Spolupráci s Davidem rozhodně doporučuji!”

Tomáš Melecký

Vstupte do online kurzu, ve kterém se naučíte využívat své online prodejní aktivity naplno.

Jak mít v online systém je jediný digitální kurz, který vám ujasní, jaké online aktivity se hodí pro vaše podnikání, PROČ a KDY je použít, a JAK vše poskládat do funkčního celku.

Odesláním přijímáte Zásady ochrany osobních údajů (včetně používání souborů cookie a jiných technologií) a Všeobecné obchodní podmínky. Souhlasíte se zasíláním informací, týkající se mých aktivit a aktivit kolem online marketingu a prodeje.

Váháte nebo máte dotazy ohledně obsahu kurzu?

>