fbpx

Prodej Sám Sebe

své produkty, své služby...

Dejte svým prodejním aktivitám smysl a řád. Získejte kompletní prodejní strategii a nástroj pro firmy i jednotlivce, se kterým to zvládnete.

Neutopte se v onlinu. Využijte (naplno) jeho potenciál

Umět se dobře prodat na internetu může být oříšek. Být na sociálních sítích, tvořit zajímavý obsah, sbírat data a ty pak umět analyzovat. To vše má jediný cíl – prodat. Ale co konkrétně byste měli dělat vy nebo vaše firma, kdy a hlavně PROČ? Jak vše poskládat do funkčního celku, který vám bude dlouhodobě přinášet zákazníky?

 

Ukažte lidem, co děláte

Sociální sítě a ostatní kanály internetu můžete využívat jako vlastní mediální kanálly.

Máte mnoho příležitostí, kde se prezentovat, kde ukázat sami sebe, své produkty a služby. Můžete oslovit velké množství lidí najednou. Jste producenti vlastního unikátního obsahu. Máte weby, sociální sítě, vyhledávače. Můžete sbírat kontakty a prodávat téměř kdekoliv.

Přesto mnoho firem a podnikatelů podceňuje sílu kvalitního obsahu nebo neví, o čem a jak psát.

Mnoho aktivit? Nenechte se odradit

Dělat příspěvky a blog, možná i používat chatbot. Zajistit návštěvnost, sbírat kontakty, a to vše automatizovat. S čím a proč začít a jak vše propojit se sociálními sítěmi a jinými nástroji?

Nenechte se odradit velkým množstvím prodejních aktivit v online světě. Využijte je ve svůj prospěch.

Důležité je umět si vybrat to, co je pro váš byznys výhodné právě teď.

Chtějte dobře fungující systém

Každá aktivita by měla mít svůj účel a význam. Měla by na ní navazovat další akce.

Vše poskládat do celku tak, aby to na sebe logicky navazovalo. Vybudovat funkční a hlavně konzistentní prodejní ekosystém, který funguje a umožňuje pravidelnou optimalizaci. To jde jen tehdy, pokud veškeré aktivity seřadíme do systému.

Jak tedy postavit svůj on-line od obsahu až k automatizaci?


Víte, jak vše poskládat do jednoho funkčního celku?

Získejte nástroj, díky němuž pochopíte dílčí části online prodeje a uděláte z nich jeden funkční celek!Nástroj Two By Four vychází z praxe. Využít ho může firma i jednotlivec.

Je to NÁSTROJ pro váš on-line marketing a prodej, který si zvládnete nastavit sami, a navíc můžete využít jen to, co váš byznys skutečně potřebuje. Vytvořil jsem jej tak, aby se hodil na každý váš produkt bez ohledu na to, zda jste e-shop, prodáváte fyzické produkty nebo služby, jste freelancer, malá či středně velká firma.

Postavil jsem ho na svých mnohaletých zkušenostech.

Proč využít tento systém?

Zorientujete se v množství aktivitnastavíte si jejich cíl, a pak poskládáte do logicky po sobě jdoucích kroků. Nebudete skákat od jednoho k druhému, když budete znát účel každé dílčí aktivity a jejich cíl.

O čem to je a co to umí?

POMÁHÁ

Získáte unikátní video obsah, ve kterém vám odhalím jednotlivé pilíře a oblasti online prodeje, které dokážete propojit ve funkční celek. Naučíte se tak prodat sami sebe, svůj produkt i službu.

NASTAVUJE

Díky doplňkovým materiálům si nastavíte vlastní postupy a sladíte dílčí kroky. Vše tak, aby to bylo pochopitelné.

USNADŇUJE

Nemusíte znát marketing, důležité je, že rozumíte vlastnímu byznysu. Two by Four je navržen tak, abyste se naučili využívat rozdílné prodejní online aktivity naplno a současně pochopili, proč, kdy a jak je použít.

PROPOJUJE

Two by Four propojuje dílčí části online marketingu s fázemi obchodu. Pomůže vám tak vyšlapat cestu od tvorby obsahu, získávání kontaktů přes budování vztahů se zákazníky až k automatizaci.

 

David REWENDA

- ZAKLADATEL MEDIÁLNÍHO KANÁLU BUSINESSTALK A TVŮRCE SYSTÉMU TWO BY FOUR-

Two by Four systém vychází z dnešní situace v online prostředí. Firmy i jednotlivci vnímají sílící potřebu po digitalizaci svého byznysu, ale současně nemají dostatečné povědomí o všech možnostech, nástrojích a aktivitách, které mohou realizovat. Nejpoužívanější a nejúčinnější prodejní online aktivity jsem proto roztřídil a propojil s fázemi, které vycházejí z obchodních fází, a které jsou klíčové pro správné zavádění marketingových aktivit.

jIRKA - ŘEDIDEL BANKY | účastník mba vzdělávacího programu

Chtěl bych poděkovat za přednášku, kterou jste pro nás vedl.  Už Vás nějaký čas sleduji a těšil jsem se na to, až Vás uvidím či uslyším a budete se věnovat pouze nám. Očekávání, které jsem ve Vás měl se naprosto naplnilo, a děkuji za to.

Postavte svůj online byznys s Two by Four od obsahu až po automatizaci

Získáte pozornost své cílové skupiny, budete vidět, generovat kontakty a zvyšovat své prodeje. K tomu

navíc aktivně budovat svou značku v oboru.

Přihlášením přijímáte naši Dohodu o členství a zásady ochrany osobních údajů(včetně používání souborů cookie a jiných technologií).

Objevte, jak Prodat Sám Sebe díky systému TWO by FOUR.

Vybudovat funkční a hlavně konzistentní prodejní ekosystém, který funguje a umožňuje pravidelnou optimalizaci, je možné jen tehdy, pokud veškeré aktivity seřadíme do systému. Two by Four Systém vám ukáže, jak na to.

S čím vám Two By Four pomůže

Jaké oblasti digitálního prodeje vám řeší?

Social Selling & Generování kontaktů

Každá sociální sít je jiná a vyžaduje rozdílné přístupy. Ať už používáte LinkedIn nebo Facebook či Instagram, všechny tři vám pomohou generovat kontakty a sloužit jako prodejní nástroj. I social selling má určitou posloupnost, od budování značky až po generování kontaktů.

Obsahový marketing

Obsah v social sellingu slouží jak pro akvizici, ohřívání kontaktů a vytváření povědomí, tak i pro budování značky. Různorodost nejen formátů, ale i témat pak pomáhá plnit různé cíle. Pomáhá jak v prodeji, tak i podpoře značky, navazování kontaktů i budování vztahů.

Nastavení komunikace

Sladit dílčí aktivity do jednoho celku může být problém pro mnoho z vás. Nastavit tyto aktivity do logického sledu, posloupnosti tak, aby to dávalo to smysl a mělo maximální efekt, je jedním z cílů tohoto systému. Tak, aby i vy jste měli svůj systém ve vaší on-line komunikaci. Sladíte tak tvorbu obsahu, reklamy a generování kontaktů.

Digitální PR

Důvěra se nevzbuzuje, ale buduje. Podpora značky, ať už vaší osoby, firmy nebo vašeho produktu, není běh na krátkou trať, ale je to postupná a kontinuální komunikace. Vaše sociální sítě vám slouží jako váš vlastní mediální kanál, kde předáváte příběh vaší značky. To má pak efekt i na další oblasti, jako např. HR vaší firmy.

Přihlášením přijímáte Zásady ochrany osobních údajů (včetně používání souborů cookie a jiných technologií).

Objevte, jak Prodat Sám Sebe díky systému TWO by FOUR.

Vybudovat funkční a hlavně konzistentní prodejní ekosystém, který funguje a umožňuje pravidelnou optimalizaci, je možné jen tehdy, pokud veškeré aktivity seřadíme do systému. Two by Four Systém vám ukáže, jak na to.

>