fbpx
Prodej Sám Sebe
Video

PRODEJ SÁM SEBE

2 Moduly 6 Lekce Easy

O Two by Four System a Prodej Sám Sebe

Prodej Sám Sebe a systém Two By Four – vám pomůže postavit váš on-line prodej a marketing pro vás, váš produkt, službu. Nastavit a sladit hlavní části činností v on-linu tak, aby dávaly smysl, byly efektivní a přinesly vám požadované prodeje. 

Moduly a struktura informací v kurzu

ONLY FOR LOGGED-IN USERS
4 Lessons

Two By Four System

Two by Four System - 2 pilíře po 4 částích, fázích. Two by Four pomůže sladit hlavní části on-linu a propojit je tak, abyste tak měli jeden funkční celek. 

0. Úvod do TWO by FOUR Systém

Uvedení do problematiky. Proč a jak vznikl tento systém. Mnoho informací je pouze pro e-shopaře či jen pro Facebookovou reklamu. Díky mé praxi, poptávek a klientů a uvědomění si, že je mnoho informací, co by člověk v tom "on-linu" měl a mohl realizovat, ale chybí informace jak na to. Tak vznikl Univerzální systém pro váš byznys - jak postavit svůj on-line marketing a prodej. 

1. PRVNÍ pilíř systému TWO by FOUR

Jaké jsou části prvního pilíře Two By Four. To že jsou čtyři je patrné z názvu. Nezapomeňte si stáhnout pracovní workbook k této lekci.

2. DRUHÝ pilíř systému TWO by FOUR

Tato lekce ukazuje druhý pilíř systému. Hovoří o fázích, které v on-linu máme. Je to obdoba "prodejního procesu". Tento druhý pilíř oproti tomu prvnímu hovoří o fázích.

3. PROPOJENOST dvou pilířů systému TWO by FOUR

Jak tyto pilíře spolu souvisí, jaká je jejich propojenost. Jak aktivity prvního pilíře ovlivňují fáze pilíře druhého. 

ONLY FOR LOGGED-IN USERS
2 Lessons

Bonusové videa

Bonusové videa, která vám mohou pomoci s vašim on-line marketingem a prodejem.

1. PRVNÍ bonusové video - POMŮCKA

Díky této pomůcce lépe a jednoduše zvládnete nastavit krok za krokem ve vašich on-line aktivitách. 

2. DRUHÉ bonusové video - DŽUS a VODKA v on-linu

Vodka, džus, sklenička a ještě několik běžný věcí, slouží k tomu, abych vysvětlil, jaké jsou vlastně "komponenty", on-line aktivit. Díky běžným produktům, v podobě David Rewenda jako Horst Fuchs.

Pen
>